2014 →

Для чого:

 
ознайомити учасників зі станом та тенденціями розвитку сфери операційного менеджменту в період турбулентності

Де:

 
Львів, проспект Свободи, 27, ТВК Опера Пассаж, конференц-зал «Леополіс Холл»

Коли:

 
04 квітня 2013 року

Для кого:

 
менеджерів, які приймають рішення щодо операційної діяльності компаній

Доповідачі

Сергій Гвоздьов


Керуючий партнер компанії «Необхідно й достатньо», основний напрямок робіт пов'язаний із впровадженням методів управління потоками на основі Теорії обмежень (ТОС) і ощадливого виробництва. Партнер в компанії Inspira – Інститут Стратегій.

Сергій викладає у St.Thomas University (Міннеаполіс, США), Единбурзькій Школі Бізнесу (Київ), Інституті Приватизації і Менеджменту (Мінськ) і Львівській Школі Бізнесу, кандидат економічних наук, МВА.

З 2004 року по 2010 працював у Києво-Могилянській бізнес школі. Один з перших фахівців в Україні почав пропагувати Теорію обмежень систем (ТОС) як засіб радикального зміцнення бізнесу без залучення капітальних інвестицій. З 2008 по 2010 рік очолював у Києві першу європейську регіональну Школу Голдратта. Проводив курси операційного менеджменту й логістики, курс по управлінню інноваційними проектами, проводив корпоративні семінари й тренінги по організації й керуванню рухом товарів у ланцюжках поставок. З 2010 року займається самостійною навчально-консалтинговою практикою.

Серед клієнтів такі компанії як Kraft Foods Ukraine, Nestle, Райффайзенбанк Аваль, Фольксбанк, Luxoft, ДТЭК(Донбаська паливно-енергетична компанія), Запорізький трансформаторний завод, IDS (один з найбільших виробників мінеральної води в Україні), Fast Food Systems (найбільша мережа ресторанів в Україні), «Вересень +» (регіональний дистриб'ютор харчових продуктів), Avito (регіональний дистриб'ютор Procter and Gamble в Україні), Mens (регіональний дистриб'ютор телекомунікаційного встаткування) та ін.
 

Соколов Іван Георгійович


Керуючий Бюро Верітас Україна

Рік народження 08.01.1953
Закінчив: Львівський Державний університет (1969 - 1974)
Інститут мікробіології та вірусології української національної академії наук (1981 - 1990)
Має ступінь доктора біологічних наук.

З 01 червня 2010 р. Керуючий Бюро Верітас Україна
 

Стицюк Андрій


Приєднався до Софтсерву у серпні 2010 року після близько 10-ти років досвіду фінансового управління у IT компаніях України. Він відповідальний за виконання фінансових та казначейських функцій СофтСерву, а також за бухгалтерський облік, звітність, бюджетування, облік витрат, управлінням грошовими засобами та питаннями міжнародного оподаткування. Під керівництвом п.Андрія фінансова структура Софтсерву була трансформована для того, щоб відповідати найвищим стандартам та найкращим практикам у професії. Він закінчив Факультет міжнародних відносин Львівського Національного університету імені Івана Франка за спеціальністю міжнародні фінанси. Після цього Андрій продовжив професійну освіту та став членом ACCA (UK) у 2000р.
 

Гінтас Умбрасас


керуючий партнер АТ “Економічний консалтинг і дослідження” (UAB "Ekonominės konsultacijos ir tyrimai")

17 + років досвіду в управлінському консультуванні, в тому числі із застосуванням різноманітних засобів та методів управління;
10 + років досвіду у проведенні навчання для підприємств та громадських організацій
50 + важливих проектів з стратегічного планування, застосування засобів та методів управління.
Сертифікований AKAD, шведською програмою IMAKA, Тренер Шведської програми DECISION BASE, LIVON, QPR консультант
Член різних організацій у Литві
 

Олександр Руднєв


Народився в м. Запоріжжя. У 1989 році отримав диплом інженера електронної техніки. В період з 1994 – 1996 роки навчався у аспірантурі Запорізького Національного університету по фаху фізика твердого тіла.

Свою кар’єру Олександр розпочав у 1989 році на Запорізькому титано-магнієвому комбінаті на посаді інженера центральної науково – дослідної лабораторії напівпровідників.

Успішний досвід в провадженні сучасних системних рішень операційного менеджменту Олександр отримав працюючи в компанії «Карлсберг Україна», пройшовши шлях від ІТ менеджера до директора операційного департаменту.

 

Спонсори та партнери

Організатор
Фінансовий партнер Стоматологічний партнер
Автомобільний партнер Надихаючий партнер
Інформаційний партнер Телевізійний партнер
Радіо партнер Генеральний інтернет партнер
Ексклюзивний HR партнер Юридичний медіа партнер
Медіа партнер Рекламний партнер
MBA партнер Гостинно запрошує